برگزاری نمایشگاه دانشجویی «در جست و جوی خط»

نمایشگاه گروهی طراحی های دانشجویان گرافیک دانشگاه تهران با عنوان «در جست و جوی خط» در پردیس هنرهای زیبای  دانشگاه تهران در حال برگزاری است. در این نمایشگاه که از 30 خرداد الی 4 تیرماه تمدید شده است 17 اثر دانشجویی متعلق به دانشجویان ورودی جدید ارتباط تصویری دانشگاه تهران نمایش داده شده است.

در بخشی از مقدمه برگزاری این نمایشگاه امده است: « برای رسیدن به دستخط شخصی تلاش و تمرین های مختلفی لازم است. یکی از این تمرین ها مطالعه و تحقیق و در راستای آن کپی کردن آثار هنرمندان دارای دستخط است که در اعصار هنری مختلف میزیسته اند و یا در دوران معاصر خلق اثر می کنند.

آثار نمایشگاه”در جست و جوی خط” با مطالعه ی ” خط”اولی و بیشتر با تمرکز بر تکنیک ها و شیوه های “خط”دومی و در جست و جوی “خط”سومی ، خلق شده اند.برای به اشتراک گذاری این تجربیات و همچنین دریافت نقد،لازم بود این آثار دیده شوند و چه راهی بهتر از یک نمایشگاه.»

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مسابقه بین‌المللی تصویرسازی AOI 2016