برگزاری سومین دوره «جلسات کارتون تهران»

سومین دوره «جلسات کارتون تهران» با رویکرد آشنایی با تخصص‌ها در انیمیشن به دلیل شیوع ویروس کرونا به شکل آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش روزرنگ و به نقل از روابط‌عمومی پروژه، استودیو هورخش که پیش از این دو دوره قبلی رویداد «جلسات کارتون تهران» را با همکاری یک پلتفرم برگزار کرده بود، امسال سومین دوره این رویداد را به شکل مستقل و آنلاین با اجرای اشکان رهگذر (نویسنده و کارگردان انیمیشن) در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۵‌ و ۲۶ شهریورماه ساعت ۱۹) به صورت آنلاین در اینستاگرام برگزار می‌کند.

این دوره از «جلسات کارتون تهران» با رویکرد آشنایی با تخصص‌های مهم در انیمیشن با دو موضوع «تفاوت کارگردانی در انیمیشن بلند و کوتاه» و «نویسندگی در انیمیشن و کمیک» برگزار می‌شود که علی اسکویی نوری (کارگردان و تهیه‌کننده انیمیشن) و رسول تشت زرین (کارگردان انیمیشن) مهمانان نخستین جلسه این رویداد هستند.

همچنین مهناز عادلی (فیلمنامه‌نویس و کاریکاتوریست) و آیدا نوشالی (نویسنده کمیک) مهمانان دومین جلسه این رویداد خواهند بود.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحی لوگوی جام جهانی۲۰۱۸ توسط brandia central