برند سبز و سياه Green And Black بسته بندى جديدى را به نمايش می گذارد

استودیو Bulletproof براى برند Green And Black در انگلستان علاوه بر ظاهر جديد، شكلاتى لوكس و بسيار خوش طعم ترى را براى مخاطبان امروزى اش بوجود آورده است.

Bulletproof براى اين شكلات، برند و بسته بندى جديدى را به منظور دادن حس بهتر و لوكس تر، طراحى كرده است. يك ديد تازه اى براى انواع طعم ها مثل كارامل شور، تمشكى و فندقى طراحى شده است. بسته بندى جديد داراى يك پالت رنگ تازه اى از سايه هاى مختلف از آبى، سبز، بنفش، نارنجى، زرد و صورتى است. طعم هاى مختلف داراى رنگ هاى مختلف در بسته بندى هستند.

Bulletproof گفته است كه هدف از انتخاب اين پالت رنگ، هوس برانگيز بودن آن است. هدف از اين ظاهر جديد تركيبى از طبيعت و محبت است. يك مهر با كيفيت با نام تجارى G&B بر روى بسته بندى اضافه شده است. از دو نوع تايپ فيس مختلف براى نوشتن نام برند و نوع طعم شكلات استفاده شده است. در عكاسى تبليغاتى، از بكگراند خاكسترى همراه با خرده ميوه هاى مربوط به طعم استفاده شده است.

منبع
www.designweek.co.uk/issues/18-24-september-2017/green-blacks-reveals-new-indulgent-branding-packaging

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.