برند جدید فولکس واگن در زمینه دیزاین خدمات شهری

کمپانی فولکس واگن به تازگی برند جدیدی را بنام “مویا” Moya تاسیس کرده است. هدف از تشکیل این برند دست یابی به راه حل های تازه تر در زمینه حمل و نقل و خدمات شهری است. پروسه دیزاین برند مویا توسط آژانسی در آمستردام انجام گرفته است. نام این برند برگرفته از نام Maya می باشد که گروهی از اقوام سرخپوست باستانی (پدیدآورنده ی یکی از تمدن های پیشرفته) بوده اند. همینطور حروف اول و آخر لوگو M  و A طوری طراحی شده اند که شباهت نزدیکی به لوگوی فولکس واگن دارند به طوری که اگر آنها را برعکس کنید همان لوگوی فولکس واگن خواهد شد. این برند قصد دارد در زمینه حمل و نقل و سیستم های مسافربری شهری طرح های خلاق و جدیدی را در آینده پیاده سازی کند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.