برندینگ یک عینک فروشی در سوئد

وقتی شرکت کایبوش (Kaibosh) با شرکت طراحی اسناسک (Snask) مستقر در استکهلم تماس گرفت، این برند سازنده عینک نروژی فکر می‌کرد محصولاتش زیادی تکراری شده‌اند. کایبوش برای دستیابی به ظرفیت بالقوه و کاملش  به اسناسک ماموریت دارد که به جز لوگوی شرکت، همه‌چیز را ( از نشان‌ها گرفته تا تبلیغات و بسته‌بندی) تغییر دهد و استایل جذاب‌تری طراحی نماید.

بعد از این سفارش، اسناسک شروع کرد به بازنویسی آهنگ کلام و پلت‌فرم کایبوش در هر جایی که بیشترین استفاده از کپی‌کاری وجود داشت، مانند تبلیغات داخل فروشگاه‌ها یا بروشورها و دستورالعمل‌ها. سپس  شکل نوشتاری شرکت را به شکل بصری تبدیل کرد، حتی یک چهره ظاهری با نام سنتروم طراحی کرد تا مناسب علائم تبلیغاتی داخل فروشگاه‌ها باشد. وقتی ظاهری تازه به کایبوش داده شد، ظرفیت کاملش را بدست آورد.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برگزیدگان چهارمین دوسالانه ملی پوستر رضوی