برندگان مسابقه‌ بین‌المللی جایزه دیزاین 2016 تایوان

برندگان مسابقه‌ بین‌المللی دانشجویی جایزه دیزاین  2016 تایوان اعلام شدند. کمیته بررسی آثار پس از بررسی 14858 اثر رسیده به این مسابقه، 431 نفر را به عنوان فینالیست و 67 نفر به عنوان برندگان مسابقه  انتخاب کردند. در میان جوایز، جایزه بزرگ مسابقه (400 هزار دلار تایوان ) به Hanka Nováková  دانشجوی جمهوری چک اعطا شده است. همچنین نام داریوش اللهیاری از ایران نیز در بین برگزیدگان بخش هویت بصری دیده می‌شود. گفتنی است این رویداد زیر نظر وزارت بازرگانی چین با همکاری انجمن صفنی طراحان گرافیک جهان ICO-D و انجمن طراحان گرافیک کشور ژاپن و چند ارگان بین المللی دیگر در تایوان در  4 بخش طراحی محصول و طراحی بصری و انیمیشن دیجیتال و برندینگ  برگزار شده است. برای مشاهده لیست برندگان مسابقه اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.