برندگان رقابت بین‌المللی تصویرسازی2017 World Illustration Awards را ببینید

رقابت بین المللی جوایز تصویرسازی2017 World Illustration Awards ،اکنون در چهلمین سال آن، بار دیگر شانس دیدن آثار گذشته و الهام گیری از بهترین کارهای سال اخیر را فراهم کرده است.

برندگان این دسته به تازگی برای جوایز سال 2017 اعلام شده‌اند. در این مسابقه، به 15 برنده در هشت دسته جوایزی از سوی انجمن تخصصی تصویرگران جهان بریتانیا (AOI ) اعطا شد.  هشت دسته عبارت بود: از تبلیغات، کتاب‌ها، کتاب کودکان، طراحی، سرمقاله، تحقیقات، آثار ابتکاری و آزاد.

می‌توانید تمام کارهای برنده و منتخبی از 50 مورد منتخب را در یک نمایشگاه درخانه سامرست لندن (Somerset House)  از 31 جولای تا 28 اوت مشاهده کنید. این 50 مورد از یک فهرست کامل 200 موردی انتخاب شده‌اند که خود آن‌ها از 2300 مورد اولیه از 64 کشور جهان انتخاب شده بودند.

  

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پادشاه شن‌ها / فرشته نجفی