برندگان ایرانی دومین دوره مسابقه D’source Corona Design Challenge Merit هند ۲۰۲۰

طراحان ایرانی، برندگان دومین دوره مسابقه D’source Corona Design Challenge Merit هند ۲۰۲۰ شدند.

به گزارش روزرنگ سه طراح ایرانی به نام های: حسین عبدی، غلامرضا صفاری و عاطفه بیاجیان منتخب هیئت داوران و برندگان دور دوم این مسابقه شدند. در هر دو دوره 2116 مدخل با بیش از 3000 شرکت کننده از 54 کشور جهان وجود داشت.
ورودی های برنده در سه قالب منتشر می شوند: (الف) به صورت آنلاین (ب) چاپ به صورت کتاب و (ج) که در یک نمایشگاه مسافرتی طی سالهای 2020-2021 نمایش داده می شود  و اعتبار کامل را به برندگان ارائه می دهند.

برندگان حق دارند مشارکت رایگان (هزینه سمینار / کارگاه و غذا) را در طول “سمینار تجربه کار طراحی و کارگاه” که در IIT Bombay در تابستان سال 2021 برگزار می شود داشته باشند. این کارگاه ها و سمینار توسط کارشناسان طراحی انجام می شود.
به هر یک از شرکت کنندگان برنده گواهی برنده شدن در “D’source Corona Design Challenge Merit Award” به همراه یک جایزه برای “طراحی مشارکت” اهدا می شود و یک نسخه از کتاب را نیز دریافت می کند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.