برندگان دوسالانه پوستر ISPB لوبلین لهستان 2017

برندگان دوسالانه پوستر ISPB لوبلین لهستان 2017 اعلام شد. بنا بر اعلام کمیته برگزاری این رویداد در بین برندگان اسامی  دو ایرانی به نام های: میثم همه ئی و الهام جوانمرد، به عنوان برنده سوم بخش A(دانشجویی)، به چشم می خورد.

ISPBلوبلین، بزرگ‌ترین رقابت بین‌المللی پوستر جوانان در لهستان است که هر دو سال یک‌بار برگزار می‌شود. این مسابقه فرصتی بزرگ برای دنبال‌ کردن و مقایسه نمودن دستاوردهای هنرمندان جوان از کشورهای مختلف جهان و فضایی برای گفتگو و بحث و نمایشگاهی متنوع از دیدگاه‌های فرهنگ‌های مختلف است. در دوره‌ اول این مسابقه نیز که در سال ۲۰۱۳ برگزار شده است بیش از ۱۰۰۰ اثر از ۲۰ کشور جهان شرکت داشته‌اند.

نمایشگاه آثار برگزیده در شهر لوبلین لهستان تا پایان ژانویه 2018 ادامه خواهد داشت.

جایزه بزرگ Stefan Mijic
جایزه اولـ Jakub Jarzebowski
جایزه دوم Bartosz Mamak
جایزه ســوم Elham Jahanfard
جایزه سوم Qian Liang
جـایزه سوم meysam hameei
Boglárka Técsi
Lena Pakulska
Vlad Khvooostov
Wei Hsuan Lin

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر چهاردهمین جشنواره شعر فجر رونمایی شد