برنده جایزه برتر از انجمن تصویرگران لس آنجلس/ Rebecca Hendin

ربکا هندین (Rebecca Hendin) طراح، هنرمند و انیماتور بخش بین الملل شرکت Buzzfeed در لندن است. انیمیشن های سیاسی او در سایت Go comics.com به نمایش در آمده و به صورت هفتگی در مجله Dailykos نیز منتشر می شود.
در سال 2015، آثار ربکا برنده جایزه برتر از انجمن تصویرگران لس آنجلس شد و در فهرست نهایی بهترین تصاویر سال2015 به انتخاب انجمن تصویرگران قرار گرفت. وی موفق به دریافت جوایز AOI در سال های 2015 و 2014 نیز شده است. آثار وی به شایستگی برنده جوایز سالیانه مجله تصاویر در سال‌های 2013 و 2015 شده‌اند. او در سال 2014 جزو فینالیست های جوایزSerco بوده و به همین دلیل، تصاویر و انیمیشن های منتخب وی در موزه حمل و نقل لندن (London Transport Museum) در Covent Garden به نمایش گذاشته شده‌ است. همچنین موزیک ویدیوی انیمیشنی او در سال 2013 در جشنواره BUG مورد تقدیر قرار گرفته است و در ماه می 2013 نیز به مدت یک سال آثار هنری ربکا در اندازه های وسیع 29 متر در 5/8 متر در معرض دید عموم قرار گرفته است.

تصویرسازی-روزرنگ (22)  تصویرسازی-روزرنگ (21)  تصویرسازی-روزرنگ (20)  تصویرسازی-روزرنگ (24)  تصویرسازی-روزرنگ (23)  تصویرسازی-روزرنگ (18)  تصویرسازی-روزرنگ (17)  تصویرسازی-روزرنگ (16)  تصویرسازی-روزرنگ (15)  تصویرسازی-روزرنگ (19)  تصویرسازی-روزرنگ (14)  تصویرسازی-روزرنگ (13)  تصویرسازی-روزرنگ (12)  تصویرسازی-روزرنگ (10)  تصویرسازی-روزرنگ (11)  تصویرسازی-روزرنگ (8)  تصویرسازی-روزرنگ (9)  تصویرسازی-روزرنگ (6)  تصویرسازی-روزرنگ (7)  تصویرسازی-روزرنگ (3)  تصویرسازی-روزرنگ (4)  تصویرسازی-روزرنگ (5) تصویرسازی-روزرنگ (1)  تصویرسازی-روزرنگ (2)  تصویرسازی-روزرنگ تصویرسازی-روزرنگ

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
محصولات جدید اپل معرفی شدند/ آیفون‌های جدید با رنگ‌های متنوع