برنامه‌های «هفته گرافیک ۹۶» اعلام شد

به گزارش روزرنگ و به نقل از سايت انجمن صنفى طراحان گرافيك ايران، بعد از‌ظهر روز یکشنبه ۲۷ فروردین نشست خبری با حضور نمایندگان خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های کشور، برنامه‌های «هفته گرافیک ۹۶» توسط اعضای هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران همراه با رونمایی پوسترهای این رویداد اعلام شد. برنامه‌های اصلی «هفته گرافیک ۹۶» به شرح زیر خواهد بود:

– افتتاحیه: روز جمعه ۸ اردیبهشت – ساعت ۱۷، در خانه هنرمندان ایران به مناسبت مراسم «روز جهانی طراحی» همراه با رونمایی «نمایشگاه گرافیک تاتر ایران» و همزمان با هفته تاتر.

– افتتاحیه نمایشگاه پوسترهای «انسان، سودمندی، زمین»: روز ۱۳ اردیبهشت – ساعت ۱۶، در مرکز فرهنگی ایوان انتظار (میدان ولیعصر).

– اختتامیه: روز جمعه ۱۵ اردیبهشت – ساعت ۱۷، در محل موزه گرافیک ایران، گرد‌همایی سالیانه اعضای انجمن و برنامه عکس دسته جمعی به همراه رونمایی کتاب نشان اردیبهشت.

جزئیات بیشتر برنامه‌های «هفته گرافیک ۹۶» متعاقبا منتشر خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.