با یک زوج دیزاینر آشنا شوید / Mike & Katie

مایک و کیتی (Mike & Katie) یک زوج طراح هستند که بیشتر با نام استوديو TADO در دنیا شناخته شده اند. این استودیوی خلاقانه كه در شفیلد انگلستان قرار دارد؛ بيش از يك دهه است كه تعداد نامحدودى كاراكترهای ستايش برانگيز، آثار هنری و پروژه‌هاى جذاب خلق كرده که افراد زيادى را در سراسر جهان ترسانده يا شادمان کرده است!
استودیو TADO كار خود را در سال ۲۰۰۱، زمانی که این زوج در دانشگاه با يكديگر آشنا شدند؛ آغاز كرد و به سرعت به نامی شناخته شده تبدیل شد. علت اين شهرت، سبک منحصر به فرد و شوخ طبعی در تصويرسازى ها، انیمیشن ها و طراحی اسباب بازی هایشان است. تمام کارهایی که آن ها انجام می‌دهند از جمله طراحى، رنگ آمیزی، تمرین کردن، نوشتن و یا ساخت اسباب بازی ها با همکاری یکدیگر است .

آن ها در سال ۲۰۰۵ همکاری خود را با شرکت‌های مختلف آغاز کردند و تا به امروز با شرکت های مهمی مانند : ام تی وی (MTV)، نایک (Nike)، ایکس باکس وان (Xbox-One)، نیکلودئون(Nikelodeon)، لوکاس آرتز (Lucas Arts)، اچ‌اس‌بی‌سی(HSBC)، وودافون (Vodafone)، میکروسافت (Microsoft) و گروه ویرجین (Virgin) در زمینه های مختلف تبلیغات و طراحی محصول همكارى داشته اند. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا مجموعه ای از آثار TADO را با هم ببینیم:

 

تصویرسازی دیجیتال

تصویرسازی دیجیتال (18)  تصویرسازی دیجیتال (15)  

تصویرسازی دیجیتال (24)
تصویرسازی دیجیتال (25)  تصویرسازی دیجیتال (41) تصویرسازی دیجیتال (40)  تصویرسازی دیجیتال (29)  pixma_poster_FRI  تصویرسازی دیجیتال (33)  تصویرسازی دیجیتال (32)  تصویرسازی دیجیتال (31)  تصویرسازی دیجیتال (36)  تصویرسازی دیجیتال (5)  تصویرسازی دیجیتال (7)  تصویرسازی دیجیتال (1)  تصویرسازی دیجیتال (12)  تصویرسازی دیجیتال (10)  تصویرسازی دیجیتال (13)  
 تصویرسازی دیجیتال (39)  تصویرسازی دیجیتال (20)  تصویرسازی دیجیتال (35)  تصویرسازی دیجیتال (21)  تصویرسازی دیجیتال (22)   تصویرسازی دیجیتال (34)  تصویرسازی دیجیتال (16) تصویرسازی دیجیتال (17)  تصویرسازی دیجیتال (38)  تصویرسازی دیجیتال (37)  تصویرسازی دیجیتال (27)  تصویرسازی دیجیتال (26)  تصویرسازی دیجیتال (28)

camper_gif_1

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
سومین جشنواره بین‌المللی فارتون پرتغال | 2019