با یکی از 33 طراح برتر زن در دنیا آشنا شوید / Shanti Sparrow

شانتی اسپارو (Shanti Sparrow) طراح گرافیک استرالیایی است که در رده بیست و هفتم لیست 33 نفری طراحان برتر زن جهان در کنار پائولا شر، جسیکا والش و جینگ ژانگ قرار دارد. او از سال 2009 طراحی حرفه ای را به عنوان تصویرگر و طراح گرافیک در استرالیا آغاز کرده است و در حال حاضر به عنوان یک طراح freelance در استودیو شخصی خود به نام Communication Bug در سیدنی فعالیت می کند. او عقیده دارد که حشرات، موجودات خلاقی هستند که راه حل های جالبی می سازند و بسیار می توانند برای ما الهام بخش باشند.

اسپارو به شدت به کار خود علاقه مند است و سعی دارد همیشه در انجام پروژه هایش با ایجاد جنبه های متفاوتی از دیزاین با مخاطب ارتباط برقرار کند. او در زمینه های مختلف گرافیک از جمله هویت بصری، صفحه آرایی، پوستر، تایپوگرافی و بسته بندی با کمپانی های متعددی کار کرده است که در ادامه می توانید مجموعه ای از آثار او را ببینید:

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«گرگم و گله می‌برم» از کره جنوبی جایزه گرفت