با هنرمندی چند کاره آشنا شوید/ Mike

مایک(Mike) هنرمندی از کشور چک می باشد. 12 سال است که مایک به طور حرفه‌ای مشغول خلق اثر و تجارت در همین زمینه است. علاقه اصلی او نیز طراحی وب سایت و برنامه‌های کاربردی است، اما اخیرا او زمان بیشتری را برای تجربه های جدیدتری اختصاص داده است که یکی از آنها تصویرگری است. از این رو بعد از مدتی تمرین و کنکاش شروع به فعالیت تجاری در این زمینه کرده است. وی علاقه زیادی به تنوع دارد و فکر می کند مدل های متفاوت طراحی های او مکمل این موضوع است. او عقیده دارد که تجربیات جدید می تواند ذهن خود را باز نگه می دارد. اخیرا مایک در پروژه های مختلفی برای چند بازی بسیار جالب در پلتفورم iOS به عنوان طراح هنری فعالیت کرده است که قطعا این بازی‌ها به زودی ساخته و در فروشگاه اپل عرضه خواهند شد.
 او طراح و دیزاینر وب سایت خودش بنام Creative Mints می باشد که می توانید وی را در آنجا دنبال کنید. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا از تماشای این مجموعه کارهای رنگارنگ و بی نظیر لذت ببریم. واقعا شگفت انگیز است:

کانسپت برای بازی Joe’s Catch
2a88e954064f0a6087e7392d74bf5cd3

طراحی بازی Steam Quest
07d890757c0afc99ead9b7dd3deb9e2d

طراحی بازی The Artifact در سبک Tower Defense
d20e14d1a69c24c5ba89a69c5b7876cd

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رونمایی بیش از 50 پوستر با موضوع مصرف گرایی