با نرم افزار Lightwell به راحتی به خلق اپلیکیشن کتاب های تعاملی بپردازید

Hullabalu، خالق اپلیکیشن‌های کودکان، نرم افزاری را انتشار داده است که به هنرمندان، طراحان و انیماتورها امکان تبدیل کارشان به یک اپلیکیشن تعاملی برای iPhone یا iPad را می‌دهد. این نرم افزار جدید به خلق اپلیکیشن های موبایلی، بدون نوشتن حتی یک خط کد کمک می‌کند. با استفاده از امکاناتی که این اپلیکیشن در اختیارتان گذارد می توانید از هنر دو بعدی خود به یک تجربه تعاملی پویا دست یابید. این کار توسط شرکت Hullabalu  مستقر در نیویورک که در زمینه تولید اپلیکیشن‌های کتاب داستان تعاملی مانند The Adventures of Pan  برای کودکان فعال است تهیه شده است. تمام آنچه نیاز دارید؛ کشیدن و رها کردن کار هنری‌تان، کاراکترها و اجزای صحنه به اپلیکیشن Lightwell است؛ سپس پویانمایی‌های اختصاصی، تعاملات و دیالوگ‌ها را به آن اضافه کرده و در نهایت کتاب تعاملی خود را  خواهید ساخت. این کارها تماماً در یک رابط کاربری شبیه به برنامه فتوشاپ صورت می‌گیرد و در حال حاضر تنها برای Mac قابل دسترسی است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برند جدید فولکس واگن در زمینه دیزاین خدمات شهری