با سليقه، از ايران-زين/ استوديو شيزارو

پروژه امروز را به محصولات برند «زين» كه در زمينه ديزاين و صنايع دستى مدرن فعاليت مى كند اختصاص داده ايم. استوديو «شيزارو» طراحى برندينگ و هويت بصرى اين برند را برعهده داشته است. زين، تلاش مى كند كه ديزاين -و نه صرفا صنايع دستى ايرانى- را با كيفيتى بالا و مناسب با زندگى امروز به دست مخاطب برساند.

مهرداد محمدزاده، مدير استوديو شيزارو درباره اين پروژه مى گويد: «سفارش دهنده ى اين پروژه، مديريت فرش حيدريان بود. ايده ى اوليه زين بر اين اساس بود كه پلى بين صنايع دستى سنتى و هنر معاصر (هنر كاربردى) مثل سراميك ايجاد شود. تا پيش از اين، تعريف متداول صنايع دستى متفاوت بود. مثلا هر كس به شهرى سفر مى كرد و صنايع دستى مربوط به آن منطقه را مى خريد كه معمولا قالبى مشخص و بارها تكرار شده دارند. اما زين سعى كرد كه اين محصولات را با كيفيت به مراتب بهتر و البته كاربردى تر به دست مخاطب بعضا جوانتر برساند. شايد كه با اين روش، نه تنها صنايع دستى را زنده كند؛ بلكه آثار هنرى را از گالرى ها و پشت درهاى بسته، به ميان عموم مردم بياورد. حتى به طراحان و هنرمندان هم نشان دهد كه لازم نيست هميشه آثارشان را به مخاطب محدود و در گالرى نمايش دهند؛ بلكه به راحتى مى توانند با قشر وسيعى از مردم ارتباط برقرار كنند.»

Shizaru_Zeeen_Business Card | کارت ویزیت
شیزارو-روزرنگ (2)  شیزارو-روزرنگ (3) شیزارو-روزرنگ Shizaru_Zeeen-_Business Card | کارت ویزیت Shizaru_Zeeen_Envelope | پاکت نامه  Shizaru_Zeeen_-Envelope | پاکت نامه
شیزارو-روزرنگ (9) شیزارو-روزرنگ (10)
شیزارو-روزرنگ (12)  شیزارو-روزرنگ (13) Shizaru_Zeeen_WrappingPaper | کاغذ کادو شیزارو-روزرنگ (4) Shizaru_Zeeen_-InvitationCard | کارت دعوت  Shizaru_Zeeen_-ــInvitationCard | کارت دعوت
شیزارو-روزرنگ (20) شیزارو-روزرنگ (22) شیزارو-روزرنگ (23)
شیزارو-روزرنگ (21) شیزارو-روزرنگ (19) شیزارو-روزرنگ (6)  شیزارو-روزرنگ (11)  شیزارو-روزرنگ (14)  شیزارو-روزرنگ (15)  شیزارو-روزرنگ (16)  شیزارو-روزرنگ (17)  شیزارو-روزرنگ (18)

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.