با روژان دال بلو آشنا شوید / Rejane Dal Bello

سبک مخصوص طراحی گرافیک و تصویرگری خانم روژان دال بلو (Rejane Dal Bello) از سال 2012 در لندن پایه گذاری شد. وی اصالتا اهل ریو دو ژانیرو بوده و فعالیت خود را با کار برای شرکت‌های طراحی و علامت‌های تجاری بنام و مشهور در برزیل آغاز کرد.
روژان پس از اینکه لیسانس خود را در رشته گرافیک در ریو دو ژانیرو گرفت، برای ادامه تحصیل زیر نظر میلتون گلیزر 
(milton glaser) در دانشکده هنرهای تجسمی راهی شهر نیویورک شد. وی دوره فوق لیسانس خود را در سال 2006 در هلند و در اکادمی سنت جوست  (st joost academy)  گذراند. در طول تحصیل دوره فوق لیسانس به استودیوی دامبر (Dumber) پیوست، استودیویی که موقعیت منحصر بفردی را در هلند در زمینه طراحی صحنه دارد. در این استودیو وی حدودا به مدت 8 سال مشغول به کار بود. در طول این سال‌ها او علاوه بر فعالیت در این موسسه، در دانشکده هنر سنت جوست در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد، روش خلاقیت و طراحی گرافیکی را نیز تدریس می‌کرده است.
روژان در حال حاضر در Wolff Olins که یک مرکز مشاوره نام تجاری است به عنوان یک طراح ارشد کار می‌کند. تخصص این مرکز، توسعه تجارب نام تجاری، استراتژی‌های کسب و کار خلاقانه و هویت بصری می‌باشد. در ادامه به تماشای آثار وی می‌نشینیم:

طراحی پوستر_ (44)  طراحی پوستر_ (43)  طراحی پوستر_ (42)  طراحی پوستر_ (41)  طراحی پوستر_ (40)  طراحی پوستر_ (39)  طراحی پوستر_ (38)  طراحی پوستر_ (37)  طراحی پوستر_ (34)  طراحی پوستر_ (33)  طراحی پوستر_ (29)  طراحی پوستر_ (24)  طراحی پوستر_ (22)  طراحی پوستر_ (20)  طراحی پوستر_ (17)  طراحی پوستر_ (16)  طراحی پوستر_ (15)  طراحی پوستر_ (14)  طراحی پوستر_ (13)  طراحی پوستر_ (12)  طراحی پوستر_ (11)  طراحی پوستر_ (10)  طراحی پوستر_ (8)  طراحی پوستر_ (7)  طراحی پوستر_ (4)  طراحی پوستر_ (3)  طراحی پوستر_ (2)  طراحی پوستر_ (1)  طراحی پوستر_  طراحی پوستر_ (32)
منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برگزاری نشست خبری دومین سالانه گرافیک دال