با بسته بندی های جدید مک دونالد می توانید یک هدست واقعیت مجازی بسازید

شعبه مک دونالد در سوئد اخیرا به بسته بندی های خود امکان جدیدی را اضافه کرده است که شما می توانید آنها را به هدست های واقعیت مجازی (Virtual Reality) تبدیل کنید. آنها با این حرکت سعی دارند تا مارکتینگ قوی تری را با استفاده از تکنولوژی های روز ارائه دهند. این کمپانی علاوه بر این، یک بازی برای گوشی های هوشمند نیز طراحی کرده است چرا که وقتی خانواده ها برای تعطیلات خود به اسکی Sportlov در سوئد می روند همانطور که جعبه های غذا را می توانند تبدیل به هدست واقعیت مجازی کنند از بازی اسکی با تم VR نیز بهره مند شوند. پروسه تبدیل این بسته بندی ها به هدست واقعیت مجازی سعی شده به گونه ای  ساده انجام پذیرد و با چند حرکت ساده، شما یک هدستی داشته باشید که با قرار دادن گوشی های خود در آن بتوانید از آن استفاده کنید. طراحی و ایده پردازی این پروژه توسط استودیو DDB استکهلم سوئد و ساخت بازی توسط North Kingdom انجام شده است.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.