بازسازی یک پمپ بنزین در لندن برای برگزاری رویدادهای هنری

استودیو کرگ و کارل craig & karl یک پمپ بنزین متروکه در منطقۀ وایت سیتی لندن را به یک بوم رنگارنگ نقاشی تبدیل کرده و نام آن را “آخرت” انتخاب کردند. آنها برای ادای احترام به خبرگزاری بریتانیا این فضا را از رنگ­های روشن و جسورانۀ یک کارت تلویزیونی تقلید کردند. یکی از طراحان در مورد نام آن می گوید: “ما این پروژه را به عنوان زندگی دوبارۀ پمپ بنزین می­بینیم، که ما را برآن داشت تا از عبارت “آخرت” به عنوان ارجاعی به بهشت استفاده کنیم”. “اکنون که پمپ بنزین این وظیفه را به انجام رسانده است می­توان گفت که آزاد است تا از خود لذت ببرد”.

تحقق این پروژه اولین مرحله را در یک برنامۀ بازسازی پمپ بنزین نشان می­دهد که به زودی به عنوان محل برگزاری طیفی از رخدادهای جدید به کار خواهد رفت.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
به جالیز حاصلخیز خوش آمدید