اینستاگرام از لوگوی جدید و رابط کاربری جدید اپلیکیشن خود رونمایی کرد

اینستاگرام بالاخره  از رابط کاربری جدید اپلیکیشن خود به همراه لوگوی جدید خود رونمایی کرد.
چند هفته پیش اخباری مبنی بر آزمایش رابط کاربری جدید که می‌توان آن را سیاه و سفید دانست منتشر شده بود اما ظاهرا اینستاگرام برای جبران این موضوع و شگفت‌زده کردن کاربران لوگوی معروف خود را نیز تغییر داده و در عین حال برای جبران رابط کاربری سیاه و سفید خود لوگوی خود را به دریایی از رنگ تبدیل کرده است.

instagram_2016_icon_before_after

لوگوی جدید اینستاگرام در واقع از همان لوگوی قبلی الهام گرفته شده اما این بار آیکون دوربین ساده‌تر شده و طرحی رنگین کمانی به صورت گرادیانت از داخل لوگو گذشته است. اینستاگرام البته به صورت همزمان لوگوهای سایر اپلیکیشن‌های خود شامل هایپرلپس، لی‌اوت و بومرنگ را نیز دستخوش تغییر کرده است.
طراحی رابط کاربری جدید با آن طرح سیاه و سفید را می‌توان تلاش اینستاگرام برای تمرکز بیشتر کاربران بر روی تصاویر و ویدئوها و نه اپلیکیشن و برجسته کردن تصاویر و محتواهای متمایز و گوناگون دانست.

instagram_2016_icon_family

در این رابط کاربری تغییری در استفاده از اپلیکیشن و سایر چیزها مانند نحوه نمایش پست‌ها ایجاد نشده و اینستاگرام همچنان از همان روش برای به اشتراک‌گذاری بیش از 80 میلیون عکس و ویدئو در روز استفاده می‌کند!
رابط کاربری قبلی اینستاگرام سرشار از رنگ‌های مختلف بود و البته رنگ آبی به صورت غالب در ان بکار گرفته شده بود و حالا رابط کاربری جدید با این طرح سیاه و سفید کاملا ساده‌سازی شده است تا پست‌های کاربران جلوه‌ی بهتری داشته باشند.

instagram_2016_icon_before_after_glyph instagram_2016_icon instagram_2016_ui

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
از مجتمع فرهنگی هنر و موزه دیزاین ویکتوریا و آلبرت در چین رونمایی شد