اینتل لوگو خود را تغییر داد

همزمان با معرفی پردازنده های جدید، اینتل در تغییری جذاب اقدام به معرفی لوگو جدید کرده است. در این راستا تغییری در رنگ رخ نداده و تنها نام برند از درون دایره سابق، خارج شده و تغییر کمی در فونت آن صورت گرفته است. با توجه به این امر که این شرکت در دو سال گذشته با برخی مشکلات مواجه بوده و این امر باعث شده است تا بزرگترین مشتری خود، برند اپل را نیز از دست بدهد، به نظر می ‎رسد که این تغییر در راستای اعلام شروع فصل جدیدی است.

در این رابطه ذکر این نکته ضروری است که این تغییر، برای سومین بار در تاریخ این شرکت اتفاق می ‎افتد. در این راستا تغییر قبلی در سال 2006 رخ داده بود. حال باید دید این تغییر برای باسابقه ‎ترین برند فعال در زمینه تولید انواع سخت ‎افزار، تا چه اندازه با نتایج مثبت همراه خواهد بود. درواقع باید تا چند روز دیگر شاهد طرح‎ های جدید این شرکت برای بهبود شرایط در آینده، باشیم.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
ویژگی متفاوت شبکه اجتماعی جدید «پلیگرام»:تولید خودکار ایموجی از حالات چهره کاربران