ایده های خلاقانه یک تصویرگر و معمار

Robert Romanowicz متولد 1976 میلیچ لهستان است که در حال حاضر در شهر وروتسواف زندگی می کند؛ جایی که او به عنوان یک معمار کار می کند. به موازات تکمیل تحصیلات خود در دانشکده معماری دانشگاه صنعتی وروکولو، او همچنین  از دانشکده تبلیغات Creo شهر وروتسواف نیز فارغ التحصیل شد.
او از جمله معمارانی است که تصورات گرافیکی اش را در هنر شکل می دهد. نقاشی او نتیجه بسیاری از سالها جستجو، آزمایش با رسانه ها و استفاده از روش های مختلف بیان است. تمام این عوامل به تولید هنری فعلی او کمک کرده و باعث شده است تا سبک او قابل تشخیص باشد.

فعالیت خلاقانه او که براساس ترکیبی از رسانه های مختلف است، دارای ویژگی های تصویری است و شخصیت هایی که در عکس های او ظاهر می شوند، در چند داستان بافته شده اند. آثار او در گالری های سنتی و آنلاین نمایش داده می شود و تقریبا در هر گوشه ای از جهان ارائه شده است.

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
یک دنیا حرف در فاصله سیاه و سفید/ سمائه شریفی