ایده جالب دیزنی برای تشویق افراد به استفاده از ماسک تنفسی

اگرچه شیوع ویروس کرونا فعالیت های بزرگ ترین برند تولید انیمیشن را که جدیدا در زمینه تولید فیلم و مستند نیز فعالیت‎هایی را آغاز کرده است، با مشکل مواجه ساخته، با این حال آنها یک فعالیت جانبی را در دستور کار خود قرار داده اند که با طرفداران بسیاری همراه بوده و تشویق دولتمردان آمریکا را نیز به همراه داشته است. آنها در راستای تشویق افراد به استفاده از ماسک های تنفسی، طرح شخصیت های معروف سینمایی و کارتونی را بر روی این ماسک ها قرار داده‎اند و هر فرد می تواند شخصیت مورد علاقه خود را سفارش دهد. علت اهمیت بیشتر این اقدام به این خاطر است که بنا بر آمارهای منتشر شده، کودکان کمترین تمایل را به استفاده از ماسک های تنفسی دارند که این اقدام می تواند آنها را به اقدام مذکور علاقه‎مند کند.

نکته جالب دیگر این است که تمامی سود این اقدام، جهت کمک به مبارزه با ویروس کرونا اختصاص پیدا خواهد کرد. در حال حاضر بیش از یک میلیون دلار از این اقدام به دست آمده است که رقمی قابل توجه محسوب می شود. در این رابطه ادوارد پارک از مدیران ارشد برند دیزنی اعلام کرده است که استفاده از ماسک، بار روانی زیادی را به همراه دارد که این اقدام می تواند به آرامش بیشتر افراد کمک کند. قیمت هر بسته چهار عددی آن نیز 19.99 دلار تعیین شده است و به صورت آنلاین به فروش می رسد. با این حال مشخص نیست که این اقدام حتی پس از پایان ویروس کرونا نیز ادامه خواهد داشت و یا کاملا موقتی محسوب می شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برگزیدگان «مسابقه پویانمایی» جشنواره رضوی کانون انتخاب شدند