اکتشاف در حوالی پوستر / مازیار تهرانی

پوسترهایی که براساس تجربه گرایی و کشف شکل می‌گیرند، پروژه امروز روزرنگ را به خود اختصاص داده اند. طراح با فرم های تغییرپذیر به سراغ پرداخت و ساخت پوسترهایش می رود و معتقد است بهترین روش برای ساخت پوستر مواجهه با آن است به این معنا که انتخاب هایش هنگام کار فرم های از پیش تعیین شده نیستند، پیش فرضی را در نظر نمی‌گیرد و در مواجهه با پوستر و ته نشین شدن این مواجهه است که صاحب فرم می‌شود. می توان گفت تجربه گرایی، مهمترین رویکرد تهرانی در روند خلق پوسترهایش است.

“مازیار تهرانی” متولد ۱۳۵۵ است و کارشناسی گرافیک از دانشکده هنر و معماری دارد. طراحی پوستر جشنواره‌ ها و رویدادهای فرهنگیمانند تاتر، فیلم و موسیقی، همکاری با گالری‌ها به عنوان طراح و مشاور هنری، همکاری با سازمان های یونسکو و اکو به عنوان طراح و مشاور هنری و مدیریت هنری و سرپرست گروه تجسمی موسسه‌ مکتب‌تهران از فعاليت هاى حرفه ای او در این سال ها هستند.


 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه پوستر 100 سال سینمای ترکیه