اولین پوستر رسمی این فیلم Gretel and Hansel 

هفته گذشته بود که اولین تصویر رسمی فیلم Gretel and Hansel (گرتل و هانسل) منتشر شد که در این تصویر، شاهد حضور سوفیا لیلیس، بازیگر نقش گرتل بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر رسمی این فیلم ترسناک و فانتزی منتشر شده است. در این پوستر شاهد کلبه معروف داستان هانسل و گرتل هستیم که در درون جنگل قرار دارد و یک شیطان نیز در آن پنهان شده است. فیلم Gretel and Hansel قرار است روایتی متفاوت و ترسناک از داستان برادران گریم باشد که این موضوع درواقع نقطه مقابل فیلم Hansel and Gretel: Witch Hunters (هانسل و گرتل: شکارچیان جادوگر)، یکی از آخرین اقتباس‌های آزاد از این داستان است را نشان می‌دهد. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر فیلم Gretel and Hansel

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان سازمان جهانی گردشگری برای طراحی لوگو سال 2017