اولین پوستر تبلیغاتی فیلم Rambo V

سیلوستر استالونه اولین حضور پوستر تبلیغاتی و زمان اکران فیلم Rambo V (رمبو ۵) را تایید و اعلام کرد.

سیلوستر استالونه با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ضمن تایید حضورش در این فیلم، اولین پوستر تبلیغاتی فیلم Rambo V را نیز منتشر کرد که در این تصویر مفهومی، استالونه با خنجر معروفش حضور دارد. همچنین کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده استالونه خواهد بود. با این حال، هنوز حضور استالونه به‌عنوان کارگردان در فیلم Rambo V تایید نشده است. قسمت پنجم فیلم Rambo قرار است در پاییز سال ۲۰۱۹ اکران شود و انتظار می‌رود در آینده نزدیک تاریخ اکران رسمی این فیلم اعلام شود. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

شرکت لاینزگیت وظیفه انتشار فیلم Rambo V را بر عهده خواهد داشت. فیلمبرداری و تولید فیلم احتمالا از ماه سپتامبر امسال (شهریور یا مهر) آغاز خواهد شد و انتظار می‌رود که فیلمبرداری این فیلم در مکان‌هایی چون شهر لندن، کشور بلغارستان و همچنین جزایر قناری انجام شود. طبق خلاصه داستان فیلم Rambo V، جان رمبو بیشتر زمان خود را به مزرعه داری سپری می‌کند و زمانی که کارتل‌های مواد مخدر مکزیک دختر یکی از دوستانش را می‌دزدند، به دنبال آن‌ها به کشور مکزیک می‌رود و حال جان رمبو باید با یکی از قدرتمندترین کارتل‌های مواد مخدر دنیای روبه‌رو شود و با آن مبارزه کند. در حال حاضر استالونه در فیلم Creed 2 (کرید ۲) حضور دارد و او قرار است در فیلم The Expendables 4 (بی‌مصرف‌ها ۴) بازگردد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوسترهای مینیمال برای موضوعات اجتماعی