اهدای نشان صلح فرشید مثقالی به پوستر برگزیده «هنر برای صلح»

نشان صلح فرشید مثقالی در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره «هنر برای صلح» به پوستر برگزیده این دوره جشنواره اهدا می شود.

پوستر برگزیده ششمین جشنواره «هنر برای صلح» که توسط فرشید مثقالی انتخاب می شود، در مراسم اختتامیه «هنر برای صلح» در روز ۶ مهرماه در پردیس ملت اهدا خواهد شد.

بخش گرافیک جشنواره «هنر برای صلح» که دبیری ششمین دوره آن را ایرج میرزاعلیخانی از طراحان گرافیک پیشکسوت ایران برعهده دارد تنها بخش رقابتی این جشنواره است و همچون سال های گذشته نشانی ویژه را به طراح گرافیک برگزیده خود اهدا خواهد کرد.

این بخش از جشنواره «هنر برای صلح» که در ۲ سال گذشته «نشان صلح شیوا» را به پوستر برگزیده اهدا کرده است در ششمین دوره، «نشان صلح فرشید مثقالی» را به پوستر برگزیده خود اهدا می کند.

در بخش گرافیک ششمین جشنواره «هنر برای صلح» ۴۴ پوستر گرافیک با موضوعات صلح، مدار، پرهیز از خشونت و جنگ، سرطان و محیط زیست به نمایش درآمده است و طراحان گرافیکی از فرانسه، آمریکا، سوییس، روسیه، جمهوری چک، لهستان، مکزیک، پرو، اسپانیا، ژاپن، چین، کره شمالی، کره جنوبی، ترکیه، یونان و ۱۰ هنرمند از ایران حضور دارند.

ششمین جشنواره بین‌المللی «هنر برای صلح» روز ۲۳ شهریورماه در پردیس سینمایی ملت آغاز به کار کرد و تا ۵ مهرماه ادامه خواهد داشت. در این جشنواره بیش از ۲۵۰ اثر در رشته‌های نقاشی، عکس، مجسمه، چیدمان، گرافیک، ویدیوآرت، سینما و تئاتر با موضوعات مربوط به صلح و محیط زیست شامل ۶۴ عکس، ۳۵ مجسمه، ۷۶ نقاشی، ۱۰ چیدمان، ۷ ویدیوآرت، ۴۱ فیلم و ۱۷ تئاتر و پرفورمنس به نمایش گذاشته شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
همگى به رنگ‌هاى كودكى دعوتيد! / مجموعه تصويرسازى‌هاى ايلگار رحيمى