Play-off
Play-off

انیمیشن Play-off توسط استودیوی جوان Megacomputeur

Play-off انیمیشن كوتاهی است كه توسط استودیو megacomputeur در استوديوي انيميشن پشن در شهر لندن طي يك دوره كارآموزي تابستاني در عرض 4 هفته ساخته شده است:

پشن از megacomputeur به عنوان بخشي از استوديو استقبال كرد، بعد از اين كه آنها مدارك خود را به تهيه كننده ي اجرايي پشن در فستيوال انيميشن annecy فرستادند، كاملا مشخص بود كه استوديو ميخواهد از آنها حمايت كند. تهيه كننده ي اجرايي پشن اظهار داشت:

“براي فقط ٤ هفته كار، اين فيلم نشان مي دهد كه megacomputeur چقدر با استعداد است. ما مشتاقانه از آنها حمايت ميكنيم و منتظر آثار بعدي آنها هستيم”

megacomputeur به استوديوي انيميشن پشن پيوسته و در حال حاضر مديران امكان دسترسي به منابع استوديو، مشاوره و پشتيباني را تا زماني كه آنها فارق التحصيل شوند به آنها ميدهد. اين گروه ميتواند پروژه هاي شخصي را تا زماني كه آمادگي ورود به بازار كار را داشته باشند انجام دهد.

در ادامه میتوانید به تماشای انیمیشن Play-off بپردازید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مدیریت هنری و طراحی گرافیکِ هشتمین دوره‌ «۱۰ روز با عکاسان ایران» / استودیو دفتر