انیمیشن های بلند اسکار 2020 معرفی شدند

به نقل از هالیوود ریپورتر، 32 فیلم بلند انیمیشن برای شرکت در رقابت اسکار 2020 معرفی شده‌اند و در این میان فیلم «شیر شاه» دیزنی که با کیفیت انیمیشن کامپیوتری، ولی به شکل زنده ساخته شده، برای حضور در این رقابت معرفی نشده است.

از زمان اکران «شیر شاه» از آن به عنوان فیلم انیمیشن یاد شده، ولی انتظار می‌رفت که دیزنی فیلمش را در این بخش وارد رقابت نکند. با این حال این استودیو «داستان اسباب بازی 4» و «یخ زده 2» را که هنوز اکران نشده برای این رقابت معرفی کرده است.

بیشتر بدانید : «شیر شاه» پس از 17 سال بار دیگر فاتح گیشه‌های فروش شد + عکس
برای نخستین بار نت‌فلیکس نیز فیلمی را برای اسکار در بخش انیمیشن بلند معرفی کرده که «کلاوس» نخستین تولید انیمیشن بلند این شبکه آنلاین است.
از فیلم‌هایی که در این فهرست جای گرفته‌اند، هنوز چند فیلم اکران هفت روزه خود در لس‌آنجلس را انجام نداده‌اند که در فرصت باقی مانده باید این کار را انجام دهند.
از این میان 5 نامزد از سوی اعضای آکادمی انتخاب می‌شوند.
فهرست رقبای اسکار امسال شامل این فیلم‌های بلند انیمیشن است:
«نفرت‌انگیز»/ «خانواده آدامز»/ «فیلم انگری بردز 2»/ «یک روز دیگر از زندگی»/ «دور»/ «بونوئل در هزارتوی لاک‌پشت‌ها»/ «بچه‌های دریا»/ «دیلیلی در پاریس»/ «یخ زده 2»/ «فونان»/ «خیلی قدیمی‌های گِندی تارتاکوفسکی- داستان‌های وحشی»/ «چگونه اژد‌های خود را آموزش دهیم: جهان پنهان»/ «بدنم را گم کرده‌ام»/ «کلاوس»/ «آخرین داستان»/ «فیلم لگوی 2: بخش دوم»/ «داستان خارق‌العاده مارونا»/ «لینک گم شده»/ «نه‌ژا»/ «مسافرخانه اوکوکو»/ «پاچاماما»/ «تبلیغ»/ «رِزو»/ «زندگی مخفی حیوانات خانگی 2»/ «جاسوسان مبدل»/ «پرستو‌های کابل»/ «این کیک باشکوه!»/ «برج»/ «داستان اسباب بازی 4»/ «آپین و ایپین: خنجر گیبون تنها»/ «با تو در معرض هوا»/ «مار سفید»

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
موشن گرافیک لوتوس پارسیان / استودیو فلت مد