انیمیشن حوزه هنری اثر برگزیده جشنواره بین المللی فیلم هند۲۰۲۰ شد

فیلم انیمیشن حوزه هنری استان  کهگیلویه و بویراحمد جایزه بهترین انیمیشن فستیوال بین المللی فیلم هند ۲۰۲۰با موضوع کووید ۱۹ را کسب کرد.

فیلم انیمیشن «چرت و پرت» از تولیدات سال جاری این مرکز به کارگردانی رامین ملامحمدی در اولین فستیوال بین المللی فیلم هند با موضوع بیماری کرونا موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم انیمیشن جشنواره شد.

در مجموع ۷۰ اثر از ۲۲ کشور جهان در این جشنواره به رقابت پرداختند که از این تعداد ۱۲ فیلم متعلق به هنرمندان ایران بوده است.

فیلم کوتاه چرت و پرت در قالب طنز، داستان سیزده بدر کرونایی یک خانواده بوده که به مدت سه دقیقه تولید شده و در اینستاگرام حوزه هنری استان قابل مشاهده است.

اولین جشنواره بین المللی فیلم هند در مورد ویروس کووید ۱۹ از ۵ خرداد لغایت ۱۴ خرداد به صورت مجازی در ایالت «اودیسای» هند برگزار شد.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نشست تصویرگری لهستان: معرفی و ریشه‌ها