انیمیشن تبلیغاتی Magic of Craft را ببینید

برند مون بلان  (Montblanc) شرکتی با اصالت آلمانی و با قدمتی بیش از 100 ساله است که  طراح و تولید کننده کالاهای لوکس و لاکچری (Luxury) است و در 17 کشور دنیا نیز شعبه دارد. آنها در سالیان گذشته  محصولات با کیفیت خود نظیر ساعت های Le Locle و کیف و کفش های چرمی را با دست تولید می کردند. به تازگی آژانس اختصاصی این برند یعنی Scholz & Friends در هامبورگ، آنها را به ساخت یک انیمیشن با تکنیک استاپ موشن تشویق کرد تا کریسمس امسال را به مردم تبریک بگوید. Scholz & Friends نیز برای ساخت و به انجام رساندن این پروژه با استودیو دیگری بنام Salon Alpin واقع در کشور پرتغال دست به همکاری مشترکی زدند که نتیجه آن ساخت انیمیشن کوتاه Magic of Craft بود. در این پروژه تقریبا 20 هنرمند و در مدت زمان 6 ماه کار کرده اند. در ادامه می توانید به تماشای این انیمیشن و پشت صحنه آن بنشینید:

         

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
هویت بصری جشنواره هنر خیابانی کاتوویتس / Marta Gawin