انتشار پوستر شخصیت های فیلم Black Panther

مارول استودیو پوسترهای جدیدی از فیلم مورد انتظار پلنگ سیاه (Black Panther) را منتشر کرده که تمرکز آن روی شخصیت‌های این فیلم است.

کمپانی مارول استودیو آماده می‌شود تا فیلم Black Panther را در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ اکران کند. ماه گذشته، مارول استودیو تریلر و پوستر جدیدی از این فیلم مورد انتظار را منتشر کرد. حال این کمپانی پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های این فیلم را منتشر کرده است که در آن اعضای خانواده سلطنتی واکاندا به‌همراه شخصیت‌های کلیدی این فیلم از جمله شخصیت‌های شرور و منفی فیلم، دیده می‌شوند. در این پوسترها به‌طور خلاصه شخصیت‌های فیلم Black Panther توصیف شده‌اند، اما نشان می‌دهد که چگونه قرار است این فیلم نگاه متفاوت‌تری را نسبت به دیگر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول داشته باشد. شما در ادامه می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید:

نگاه متفاوت در فیلم چیزی است که تاکنون در دو تریلر منتشر شده از فیلم Black Panther را مشاهده کرده بودیم. با این حال، این پوسترها جزئیات باور نکردنی را از دنیای رنگارنگ واکاندا و اشخاصی که قرار است از آن محافظت کند، ارائه می‌دهد. در این ۹ پوستر شاهد شخصیت‌هایی چون پادشاه تی‌چالا، اریک کیلمانگر، شوری، یولیسیس كلا (Ulysses Klaw)، اوکویه، ناکیا، وکابی، اورت راس، زوری و ام‌باکو هستیم. پیش از این، اندی سرکیس، بازیگر نقش یولیسیس کلا، در یک مصاحبه اطلاعات جدیدی از اهداف نقش خود در فیلم Black Panther را به اشتراک گذاشته بود. این شخصیت را برای اولین‌بار در فیلم Avengers: Age of Ultron (انتقام‌جویان: عصر اولتران) ملاقات کرده بودیم.

چادویک بوزمن، مایکل بی جردن، اندی سرکیس، دانای گوریرا، لوپیتا نیونگو، مارتین فریمن، استرلینگ کی براون، آنجلا باست، فارست ویتاکر، دنیل کالویا، وینستون دوک، لتیشیا رایت، جان کانی، سیدل نوئل و فلورنس کاسومبا از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Panther حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده رایان کوگلر، کارگردان فیلم‌هایی چون کرید (Creed) و Fruitvale Station، و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده کوگلر و جو رابرت کول بوده است.

فیلم Black Panther برای اکران در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: zoomg

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«من تنها نیستم!» در آمستردام