انتشار پوستر جدید فیلم Black Panther

کمپانی مارول (Marvel) اخیرا پوستر سینماهای کمپانی RealD فیلم مورد انتظار پلنگ سیاه (Black Panther) را منتشر کرده است.

در این پوستر این کمپانی تماشاگران را برای تماشای یک تجربه واقعی سه بعدی از این فیلم که چند روز دیگر به روی پرده‌های سینما خواهد رفت، به سینماهای خود دعوت می‌کند. برای طراحی این پوستر از قاره‌ی آفریقا الهام گرفته شده است که بخشی از ماسک شخصیت پلنگ سیاه با بازی چادویک بوزمن، در آن قابل مشاهده هست که روی آن با پنجه این شخصیت خراش داده شده است. به نظر می‌رسد که مارول و این کمپانی برای طراحی این پوستر از پوسترهایی که توسط طرفداران برای فیلم Black Panther طراحی و منتشر شده‌اند، الهام گرفته‌اند. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

اخیرا مدت زمان رسمی فیلم Black Panther نیز تایید و اعلام شده است. طبق اطلاعاتی که وب‌سایت هیئت رده‌بندی سنی فیلم‌های بریتانیا منتشر کرده، مدت زمان رسمی این فیلم ۲ ساعت و ۱۴ دقیقه یا به عبارتی دیگر ۱۳۴ دقیقه خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که این فیلم در چهار روز نخست اکران خود در President’s Day، بیش از ۱۵۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کند. علاوه بر این، فروش کلی فیلم Black Panther حدود ۴۰۰ میلیون دلار در بازار آمریکای شمالی پیش‌بینی شده است. اواخر ماه مهر امسال، مارول دومین تریلر رسمی فیلم Black Panther را منتشر کرده بود. همچنین ماه گذشته نیز مارول تریلر پایانی این فیلم را منتشر کرد. کارگردانی این فیلم بر عهده رایان کوگلر، کارگردان فیلم‌هایی چون کرید (Creed) و Fruitvale Station، و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده کوگلر و جو رابرت کول بوده است.

فیلم Black Panther برای اکران در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوسترهای انیمیشن زندگی اسرارآمیز حیوانات خانگی