انتشار اولین پوستر رسمی فیلم قبرستان حیوانات خانگی(Pet Sematary)

کمپانی پارامونت پیکچرز به‌تازگی اولین پوستر رسمی فیلم Pet Sematary را منتشر و اعلام کرده است که اولین تریلر این فیلم فردا منتشر می‌شود.

مدتی پیش اولین تصاویر رسمی بازسازی فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی) منتشر شد که حالا اولین پوستر رسمی این فیلم ترسناک مورد انتظار منتشر شده است. در این پوستر دکتر لوییس کرید با بازی جیسون کلارک دیده می‌شود که یک بیل در دست خود دارد و در زیر او قبرستان نزدیک خانه‌اش دیده می‌شود. همچنین روی پوستر عبارت Sometimes Dead is Better دیده می‌شود که در واقع اشاره‌ای به زنده شدن مردگان در فیلم Pet Sematary دارد. علاوه بر این، کمپانی پارامونت پیکچرز اولین تریلر فیلم Pet Sematary را که اقتباسی از رمانی ترسناک به همین نام اثر استفن کینگ است، فردا منتشر خواهد کرد.

فیلم Pet Sematary داستان پزشکی به نام لوییس کرید را روایت می‌کند که به واسطه‌ی شغلی که در بخش خدمات بهداشتی دانشگاه مین گرفته، به همراه همسر و دو فرزند کوچکش به خانه‌ای جدید نقل مکان می‌کند. در ابتدا همه چیز خوب به نظر می‌رسد، ولی در ادامه، جاده‌ی کنار خانه که اتومبیل‌های سنگین با سرعت زیاد از آن عبور می‌کنند و همچنین قبرستانی که در جنگل پشت خانه قرار دارد، باعث نگرانی او و خانواده‌اش می‌شود. لوییس پس از مدتی متوجه می‌شود موجوداتی که در این قبرستان دفن می‌شوند، دوباره احیا می‌شوند و با شمایلی عجیب به زندگی باز می‌گردند؛ موضوعی که در ادامه، زندگی لوییس و خانواده‌اش را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

فیلم Pet Sematary قرار است در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر انیمیشن گرینچ / The Grinch