امام حسین(ع) با یک دنیا مواجه بود

«مجموعه پوسترهای عاشورا در آتلیه هنر و گرافیک «کارگاه» نتیجه یک کارگروهی از اعضاء «کارگاه» بود که در زمانی کوتاه برای نشان دادن زوایای مختلفی از واقعه کربلا  به لطف و عنایت آن حضرت به تصویر کشیده شد.

ایده‌های آن بر اساس روایت‌های نقل شده توسط هبر انقلاب از واقعه عاشورا شکل گرفت که هر کدام نقل از مظلومیت امام حسین (ع) در برابر دشمنان طلا پرست و بصیرت حضرت ابوالفضل و اوج مصیبت کربلا یعنی شهادت حضرت علی اصغر بود. 

دیگر پرده‌های آن به دست تیم طراحان ادامه یافت تا مجموعه‌ای قابل اکران شکل گیرد.

در ادامه، کلیپ آن بر اساس پوستر «امام حسین با یک دنیا مواجه بود» به دست محمد مولا نژاد زیر نظر استاد پور شکوری شکل گرفت که می‌توان از آن به عنوان معدود موشن گرافیک‌های پوستر در این حوزه نام برد.»

پروژه دیگری از حامد مغروری در روزرنگ را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.