الفبای میوه و سبزیجات Aitch

اِیش (Aitch) یک تصویرگر جوان و اهل کشور رومانی است. کارهای او الهام گرفته از سفرهایش، تصاویر مربوط به طبیعت، هنر ساده و بی‌تکلف، خاطرات کودکی، افسانه‌ها و فرهنگ عامه است. او کارهای هنری‌اش را با تکنیک آبرنگ و با استفاده از شخصیت‌های خلق شده از میوه، دیوارنقش‌های رنگارنگ و طرح‌های پیچیده برای مشتریان خود خلق می‌کند. آخرین پروژه‌ی او کتابی است که گیاهان و صفحه‌آرائی را ترکیب می‌کند. “الفبای میوه و سبزیجات Aitch”، یک پیشنهاد بازیگوشانه برای کتابهای الفبای سنتی و قدردانی زیبا برای تنوع گیاهان است. در این کتاب، هر حرف الفبا در نام یک زن، مظهر یک میوه یا یک نوع از سبزیجات است. در این کتاب، 56 تصویر رنگی به همراه صفحات تفریح و سرگرمی که همگی با دست کشیده شده‌اند دیده می‌شود. یک کتاب خوشمزه که شما را با کلم بروکلی و سبزیجات دیگر آشتی می‌دهد. در ادامه همراه روزرنگ باشید تا به تماشای تصاویر این کتاب برویم:
aitch-veggie-fruit-alphabet_005  aitch-veggie-fruit-alphabet_002  aitch-veggie-fruit-alphabet_003  aitch-veggie-fruit-alphabet_004  aitch-veggie-fruit-alphabet_001 Screen-shot-2014-03-17-at-9.46.17-PM  Screen-shot-2014-03-17-at-9.46.05-PM
z.yz  z.vwx  z.stu  z.pqr  z.mno  z.jkl  z.ghi  def vfamicaitch-veggie-fruit-alphabet_006  aitch-veggie-fruit-alphabet

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحى حروف غيرممكن (Macula‏)