افتتاح نمایشگاه تقویم‌های خلاقه «روز بعد از فردا» در رشت

نمایشگاه تقویم های خلاقه «روز بعد از فردا» در رشت افتتاح می‌شود. به گزارش روزرنگ این نمایشگاه به مناسبت روز جهانی گرافیک، 2 لغایت 7 اردیبهشت 96، با محوریت تقویم های خلاقه، با نمایش آثار بیش از 50 اثر برگزیده از آثار دانشجویان آموزشکده فنی و حرفه ای دختران دکتر معین رشت، در گارلری مارلیک این شهر برگزار می گردد.

سمیرا صفاری، نمایشگاه گردان این رویداد بیان نمود: مجموعه ی روز بعد از فردا، جهت ارائه ایده های نو در طراحی تقویم های معاصر طراحی شده است. آشنایی زدایی در این نوع آثار، در نگاه اول، به دلیل تفاوت آن از نظر قطع، جنسیت، نوع صحافی، چاپ و بسته بندی می باشد. ارتباط مفهومی با موضوع،از جمله محصولات و خدمات مرکز سفارش دهنده، از ویژگی های دیگر این نمایشگاه است. ضمنا ارائه تقویم به عنوان یک عنصر تزئینی در فضا، با توجه به جنبه زیبای شناسی آن، از اهداف دیگر این آثار بود.

علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه می‌توانند از تاریخ 2 لغایت 7 اردیبهشت سال جاری، به گارلری مارلیک، واقع در رشت، ابتدای خیابان سعدی، مجتمع خاتم الانبیا رشت، مراجعه نمایند.

گفتنی است بزرگداشت روز جهانی گرافیک، همزمان با مراسم اختتامیه این نمایشگاه در تاریخ در 7 اردیبهشت، ساعت 17، در نگارخانه برگزار خواهد شد وحضور برای عموم آزاد است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.