افتتاح نمايشگاه سالانه تصويرگری اوکراين با حضور تصویرگر ایرانی

نمايشگاه سالانه تصويرگري اوکراين با حضور محمد بررنگى تصويرگر ايراني برگزار شد. این نمايشگاه  با همکاري سازمان Pictoric ، در جشنواره بين المللي کتاب آرسنال، در ماه مه 2017 در کيف اوکراين برگزار شد.

گفتنی است جشنواره کتاب آرسنال يکي از رويدادهاي فرهنگي قابل توجه در اوکراين است که از ويژگي هاي آن گرد هم آوردن ناشران، هنرمندان برجسته و نوظهور و صدها نفر از نويسندگان و هزاران نفر از خوانندگان است.  هر ساله اين جشنواره  پوشش رسانه اي گسترده اي مي شود و نزديک به 60000 نفر بازديدکننده در نمايشگاه کتاب و رويدادهاي ادبي آن حضور دارند.  محمد بررنگى تصويرگر ايراني مهمان ایرانی دعوت به این رویداد بوده است که اثری از وی نیز در اين نمايشگاه حضور دارد.

منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.