افتتاح شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی در فضای مجازی

شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی از ششم اردیبهشت همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و با سازماندهی «تودی پوسترز» به شکل مجازی برگزار شده است.

*انتخاب بهترین اثر از نگاه مخاطب*
در این دوره از نمایشگاه جایزه بهترین اثر از نگاه مخاطبان به پوستری تعلق می گیرد که در اینستاگرام بیشترین کامنت و لایک را به خود اختصاص دهد. مجموع آثار راه یافته به این دوره تا عید سعید فطر به مرور در صفحه اینستا گرام نمایشگاه هر شب منتشر می شوند . برای رای دادن به هر اثر کافی است علاقه مندان برای پوستر مورد نظر خود کامنت گذاشته و آن را لایک کنند
صفحه رسمی این نمایشگاه در اینستاگرام به شناسه asmaulhusna۲۶۱@ میزبان آرای مشارکت کنندگان است.

*بخش جنبی «اسم های نو »*
طراحان حرفه ای بسیاری در کشور فعال هستند که ممکن است آثارشان بخوبی در فضای هنری مطرح نشود. بخش جنبی «اسم های نو» فرصت و مجالی است برای دیده شدن این دسته آثار از طراحان . «اسم های نو» امسال مروری است بر آثار وحید یعقوبلو ، محمد ایمانی راد و محمد صادق پور وهاب که در صفحه اینستاگرام منتشر می شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.