افتتاح نمایشگاه آثار طراحان گرافیک خوزستان

افتتاحیه نمایشگاه آثار طراحان گرافیک عضو انجمن هنرهای تجسمی خوزستان، روز جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۸ در ادامه‌ رویداد هفته‌ طراحی گرافیک‌۹۸ خوزستان در گالری کینو شهر اهواز برگزار شد.

رضا عدیلی پور، مدیر کمیته نمایشگاه با اشاره به اسقبال خوب طراحان گرافیک خوزستان از این نمایشگاه گفت: آثار راه یافته به نمایشگاه در چهار بخش (لوگو و هویت بصری، طرح جلد و پوستر) به نمایش درآمد و تلاش بر این بود تا با توجه معیارهای حرفه ای تصویری واقعی از طراحی گرافیک را برای مخاطبان ارائه دهیم. دارا بودن سفارش دهنده برای هر یک از آثار ارائه شده به نمایشگاه یکی از ملاک های اصلی برای ورود به این نمایشگاه بوده است چرا که بدون در نظر گرفتن سفارش دهنده در تولید اثر، هرگز چیزی به نام طراحی گرافیک بوجود نخواهد آمد. شورای سیاست گذاری به پیروی از همین اصل تلاش دارد تا با تاکید بر چالش بوجود آماده برای طراح گرافیک در روند تولید اثر، زمینه ای را فراهم کند تا آثار طراحی گرافیک حرفه ای را هرچه بهتر به مخاطبانشان معرفی نماید.

گفتنی است این نمایشگاه تا ۱ خرداد ماه ۹۸ جهت بازدید هنرمندان و علاقه‌مندان در گالری کینو اهواز دایر است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
گوگل با ارزش‌ترین برند ۲۰۱۷ در لیست BrandZ