اعلام پذیرفته‌شدگان نهایی جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران

پذیرفته شدگان نهایی مرحله کارگاهی بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران معرفی شدند.

به گزارش واحد ارتباطات و رسانه بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، ۱۴۹ نفر در ۱۰ رشته هنرهای تجسمی در مرحله نهایی برای حضور در کارگاه‌های این دوره جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران که به صورت آنلاین برگزار خواهد شد، پذیرفته شدند.

در این دوره جشنواره ۱۵ نفر در بخش ارتباطات تصویری (پوستر )،۱۷ هنرمند در قسمت تصویر سازی ،۱۵ نفر در بخش خوشنویسی (نستعلیق)، ۱۸ نفر در بخش طراحی و همین تعداد در قسمت عکاسی، ۱۱ هنرمند در رشته کاریکاتور (کارتون)، ۱۴ نفر مجسمه، ۲۳ نفر در بخش نقاشی، ۱۲ نفر نگارگری و ۶ نفر در رشته هنرهای جدید انتخاب شدند.

۱۴۹ نفر برای حضور در مرحله کارگاهی از ۲۶ استان انتخاب شدند که بیشترین سهم از آن هنرمندان جوان پایتخت است و به ترتیب اصفهان، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و… در مراحل بعدی است.

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران در حالی آغاز به کار خواهد کرد که ۷۷ نفر از شرکت کنندگان بخش کارگاهی، دارای مدرک کارشناسی ،۵۳ نفر دیپلم، ۱۰ نفر کاردانی و ۹ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

در این دوره جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران ۱۰۳۴ هنرمند جوان ۶۷۵۲ اثر خود را به مرحله انتخاب برای حضور در کارگاه‌ها ارسال کرده‌اند که از میان ۱۴۹ نفر به مرحله کارگاهی راه یافتند. بیست و هفتمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی جوانان روز ۲۳ شهریور کار خود را آغاز خواهد کرد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
۲۶ انیمیشن بلند به رقابت اسکار ۲۰۱۸ رسید