برگزیدگان مسابقه بین‌المللی تصویرسازی علمی اسپانیا ۲۰۱۵

رقابت بین المللی تصویرسازی علمی اسپانیا در کاتالونیای اسپانیا به پایان رسید. هدف از برگزاری این رقابت که معرفی اهمیت تصویرسازی علمی و ارائه آن در تمامی اشکال و همچنین حمایت از تصویرگران علمی بود، چندی پیش با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان رسید. در روز اختتامیه این رویداد هنری، ورک شاپ‌ها و کنفرانس‌هایی به عنوان فعالیت‌های جانبی صورت گرفت. برنده اصلی جایزه این مسابقه ایگناسیو مسا آلوارز (Ignacio Mesa Álvarez) و جایزه بهترین اثر از سوی مخاطبین نیز به استولفو ماتا بینتکورت ( Astolfo Mata Betancourt) از کشور اسپانیا اهدا شد. همچنین 40 اثر برگزیده این رقابت‌ در نمایشگاهی در شهر کاتالونیای اسپانیا به نمایش در آمده است. همراه روزرنگ باشید تا به تماشای این آثار برویم:

Psalidognathus-friendii-Coleoptera-Cerambycidae-Prioninae-Astolfo-Mata-Betancourt-723x1024  Acrocinus-longimanus-male-and-female-Jorge-Ignacio-Mesa-Alvarez-1024x724

دو اثربرگزیده
tasvirsazi-elmi-roozrang  tasvirsazi-elmi-roozrang (7)  ilustraciencia  tasvirsazi-elmi-roozrang (9)  flor_converted  tasvirsazi-elmi-roozrang (6)  tasvirsazi-elmi-roozrang (4)  tasvirsazi-elmi-roozrang (36)  tasvirsazi-elmi-roozrang (37)  tasvirsazi-elmi-roozrang (34)  tasvirsazi-elmi-roozrang (35)  tasvirsazi-elmi-roozrang (33)  tasvirsazi-elmi-roozrang (31)  tasvirsazi-elmi-roozrang (32)  tasvirsazi-elmi-roozrang (3)  tasvirsazi-elmi-roozrang (30)  tasvirsazi-elmi-roozrang (27)  tasvirsazi-elmi-roozrang (28)  tasvirsazi-elmi-roozrang (29)  tasvirsazi-elmi-roozrang (25)  tasvirsazi-elmi-roozrang (26)  tasvirsazi-elmi-roozrang (23)  tasvirsazi-elmi-roozrang (24)  SONY DSC  tasvirsazi-elmi-roozrang (22)  tasvirsazi-elmi-roozrang (2)  tasvirsazi-elmi-roozrang (20)  tasvirsazi-elmi-roozrang (17)  harvest_mouse_nesting_illustration_A3_landscape_no text  tasvirsazi-elmi-roozrang (19)  tasvirsazi-elmi-roozrang (15)  tasvirsazi-elmi-roozrang (16)  tasvirsazi-elmi-roozrang (13)  tasvirsazi-elmi-roozrang (14)  tasvirsazi-elmi-roozrang (10)  tasvirsazi-elmi-roozrang (11)  tasvirsazi-elmi-roozrang (12)  tasvirsazi-elmi-roozrang (1)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
هفته گرافیک در اصفهان