اعلام منتخبین دوسالانه پوستر بولیوی ۲۰۱۷

منتخبین دوسالانه پوستر بولیوی 2017 اعلام شد. به گزارش روزرنگ و بنا بر اعلام هیئت ژوری این رویداد، در بین منتخبین دوسالانه امسال از بین 6444 پوستر دریافتی از 71 کشور جهان،  اسامی 12ایرانی به نام های : مهدی سعیدی، علیرضا عسکری فر، علی عسلی، داریوش اللهیار، میثم همه ئی، جواد علی خویان ، مهدی مهدیان، طاها ذاکر، هانیه حاتم، آتنا جعفری، علیرضا خدامرادی و حامد حکیمی  به چشم می خورد.

گفتنی است دوسالانه پوستر بولیوی مهمترین رویداد بین المللی در بولیوی و منطقه آمریکای جنوبی در زمینه طراحی و ارتباطات بصری است که توسط Grupo Catalografica  (نخستین تشکل سازمان یافته طراحان گرافیک بولیویایی) سازماندهی می شود و طراحان تا ۲۰ اسفند ۹۵ فرصت داشتند حد اکثر ۵ پوستر یا مجموعه پوستر را برای شرکت در این رویداد ارسال کنند.

برای مشاهده اسامی و پوسترهای راه یافته به این رویداد اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.