اعلام فینالیست های دوسالانه بین المللی پوستر لوبلین لهستان 2017

لیست اسامی هنرمندانی که آثارشان برای بخش نمایشگاهی دوسالانه پوستر لوبلین لهستان 2017 پذیرفته شده است منتشر شد.

در بین پذیرفته شدگان اسامی: فرشته عابدی، جواد علی خویان، میم همه ئی، الهام جهانفرد، الهام خدابنده، محمد ربیعی، آیدا سلامی در دسته A (دانشجویی) و اسامی: عمران عبداللهی، محمد افشار، سروش عالمی، جواد علی خویان، داریوش اله یار، میثم نامدار، علیرضا نصرتی ، فرزاد سعیدی، سید مهدی سید عسگری و الهام زارعی در دسته B (حرفه ای) دیده می شود.

گفتنی است ISPB لوبلین، بزرگ‌ترین رقابت بین‌المللی پوستر جوانان در لهستان است که هر دو سال یک‌بار برگزار می‌شود. این مسابقه فرصتی بزرگ برای دنبال‌ کردن و مقایسه نمودن دستاوردهای هنرمندان جوان از کشورهای مختلف جهان و فضایی برای گفتگو و بحث و نمایشگاهی متنوع از دیدگاه‌های فرهنگ‌های مختلف است.

لیست فینالیست ها را در اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.