اعلام فینالیست‌های مسابقه بین‌المللی پوستر «بسوی مرگ با یک لبخند» مکزیک 2020-2019

نابر اعلام برگزار کنندگان، فینالیست‌های مسابقه بین‌المللی پوستر «بسوی مرگ با یک لبخند» مکزیک 2020-2019 این رقابت انتخاب شده‌اند که در نمایشگاه این رقابت حضور خواهند داشت. به گزارش روزرنگ و به نقل از سایت این مسابقه در بین فینالیستها اسامی 25 ایرانی به نام های : محمد مهدی نظری،فاطمه مرادیان, علی ترک، حمیده حسینعلی زاده،هاتف قادری،مهیار صلاحی، مازیار بریمانی، مینا نسلیانی، ارمان فتاحی،آسیه ساقی معین فر، عاطفه شاهباز بدر، بهرام غروی منجیلی، عمران عبدالهی، فرهاد زمانی، فرشادعیسی پور، فاطمه حسینی،محنا گه رودی، نگین احتسابیان، نیلوفر رحیمی، سمانه پور حسن، رضا زرشکی نوبر، رقیه خورشیدی، سحر جعفری، وحید فنودی و زهرا حاتمی موحد  دیده می‌شود.

گفتنی است موزه دیزاین مکزیک (Mumdei) مجری این مسابقه بوده است و علاقمندان تا ۲۱ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۹ مهر ۹۸) برای ثبت نام در این مسابقه فرصت داشتند.

برای مشاهده لیست فینالیست ها اینجا را کلیک کنید.

منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
آشنایی کودکان با طبیعت و حیوانات نه چندان محبوب / پویا عباسیان