اعداد قصه‌گو / محمد قليزاده

تصویرسازی آموزشی از جمله ژانر های کم طرفدار در تصویرسازی کشورمان است. گونه ای که در سطح دنیا کارکرد ویژه اش را همواره حفظ کرده و همزمان با رشد خود، سطح دانش بصری مخاطبین را هم ارتقا می دهد. تنوع و گستردگی موضوعات در تصویرسازی آموزشی، گاه می تواند قابل رقابت با ژانر داستانی باشد. مجموعه ای که در ادامه می بینید، اگرچه پروژه ای شخصی است و هنرمند در خلق آن دغدغه های آموزشی نداشته است اما با توجه به سوژه انتخابی، می توان این مجموعه را نمونه ای جذاب در ژانر آموزشی به حساب آورد. اعداد در آثار «محمد قلیزاده» سازه های چوبی هستند که داستان هایی در دل آنها روایت می شود.

محمد قلیزاده متولد 1371 است و دانشجوی کارشناسي ارشد رشته تصویرسازی. دوسالانه تصویرگری سال 93 ، هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر و فستیوالCow اکراین در سالهای 2015 و 2014  از جمله رقابت هایی هستند که آثار او در آنها به نمایش درآمده. قليزاده به تصویرسازی داستان های ادبیات کهن، اسطوره و تاریخ علاقه دارد، با این وجود مجموعه «اعداد» را به عنوان پروژه ای شخصی کار کرده است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پروژه تقویم دیواری توسط: پرستو حقی