اعتراض دراماتیک 1000 مرد و زن در خیابان های هامبورگ

همزمان با برگزاری اجلاس G20 در شهر هامبورگ المان،  1000 نفر که خود را آغشته به گِل کرده بودند، در 5 جولای 2017،در خیابان های هامبورگ نمایان شدند و بی صدا به برنامه های این اجلاس نسبت به به جهانی سازی اعتراض نمودند. این اجرای دو ساعته که توسط گروهی محلی ساماندهی شد  از آلمان و جهان درخواست کرد تا برای بشریت و یگانگی بهتر در این زمان های دشوار فکری کنند.

در این اجرای هنری آنها جامعه ای را فرا خواندند که حس یگانگی خود را از دست داده و در آخر، خود را با مزه خودخواهی آلوده کرده اند. این نمایش دراماتیک حاکی از مردمی بود که خود را از ساختارهای ایدئیولوژیکی سختگیرانه آزاد ساخته است و جامعه ای را نشان می دهد که بر نابسامانی سیاسی غلبه کرده و برای مقاومت بیشتر، گردهم آمده اند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
یک پسر و یک خانه / Maja Kastelic