از نورها و رنگ‌ها / احمد رفیعی وردنجانی

نور و رنگ دغدغه مهمش در خلق و اجرای در اثر است. برگزاری ورکشاپ با موضوع کاربرد نور و رنگ در دانشگاه هنر فرایبورگ آلمان و دانشگاه هنر و خانه هنرمندان اصفهان در رزومه کاری اش دیده می شود. آثاری از مجموعه شخصی او را در پست امروز خواهید دید.

« نزدیک دوسال است که بر روی کاربرد نور و رنگ در تصویرسازی دیجیتال مطالعه و تحقیق می کنم. بیشتر کارهایم روی همین موضوع تاکید دارند، خیلی دوست دارم فیزیک نور را بشناسم و در تصویرسازی هایم استفاده کنم. به همين دلیل است که غالب کارهایم از روی مطالعه  و تمرینات شخصی به وجود می آيند. همه تصاویری که می بینید دیجیتال پینت هستند و با نرم افزار فتوشاپ طی دو سال اخیر کار شده اند.»

” احمد رفیعی وردنجانی” متولد 1373، کارشناسی گرافیک با گرایش تصویرسازی از دانشگاه هنر اصفهان دارد. تمرکز اصلی اش بر کانسپت انیمیشن، کاراکتر دیزاین و تصویرسازی بوده و علاوه بر همکاری با نشریات مختلف، با شرکت (e-berrybox)  دانمارکی به عنوان تصویرگر نیز کار کرده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحی بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده «کلد برو»
طراحی بسته بندی قهوه سرد دم آوری شده «کلد برو»