ارسال بیش از ۲ هزار اثر به بخش تجسمی جشنواره فیلم سبز ایران

۴۸ کشور در بخش هنرهای تجسمی جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران حضور دارند و ۲۱۵۷ اثر توسط هنرمندان داخلی به بخش هنرهای تجسمی این جشنواره ارسال شده است.

علاوه بر هنرمندان کشورمان که ۱۲۴۸ اثر به بخش هنرهای تجسمی این جشنواره ارسال کرده اند، هنرمندان کشورهای چین، ایالات متحده آمریکا، مکزیک، ترکیه، ایتالیا، آلمان، اکوادور، لهستان، کره جنوبی، روسیه بیشترین آثار ارسالی را در بخش بین الملل به دبیرخانه داشتند.

هیات انتخاب پس از بررسی کامل آثار راه یافته به بخش مسابقه، نتایج را به تفکیک در رشته های عکس، پوستر، تصویرسازی، کاریکاتور، هنرهای مفهومی، ویدیوآرت را که درباره موضوع ششمین دوره جشنواره و حفظ محیط زیست است انتخاب و معرفی می کند.
ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران از ١٨ تا ٢٤ شهریورماه در تهران و به صورت همزمان در سراسر کشور در بیش از ۱۸۰ مرکز اکران سینمایی برگزار می شود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاهی برای بزرگداشت دبیر شورای کتاب کودک