اختتامیه پانزدهمین تصویر سال/ معرفی برگزیدگان بخش گرافیک و پوستر

پانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر، عصر جمعه ۱۸ اسفندماه و با اعلام برگزیدگان در خانه هنرمندان ایران به کار خود پایان داد.

این مراسم با حضور پرویز کرمی معاون بنیاد ملی نخبگان و دبیر جشنواره ایران ساخت، داریوش فرهنگ، ابوالفضل جلیلی، هوشنگ گلمکانی، عباس یاری، رضا درمیشیان، محسن خان جهانی، سیاوش صفاریان پور، اعضای هیات داوران و جمع کثیری از عکاسان برگزار شد. در این مراسم در بخش گرافیک و پوستر : مریم عباسی و مهدی مجیدی لوح تقدیر و جایزه نقدی ۳ میلیون ریالی، یاسمن تاوه و ناهید قهرمانی دیپلم افتخار و جایزه نقدی ۷ میلیون ریالی گرفتند و تندیس این بخش به همراه دیپلم افتخار و جایزه ۱۰ میلیون ریالی به علی مدیری اهدا شد.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.